google-site-verification=AIgdI8x9YSe5tztiRYKop9Tnzf5VTRJJbaaiczkx6WE

Už brzy - kopírovní mých obchodů

Novodobé investice mají dnes celou řadu podob. Investovat tak lze například i pasivně, kdy si zájemce o investování pouze založí účet, vloží na něj peníze, vybere si kýžený investiční instrument a pak pouze jen sleduje, jak se jeho investici daří. Jedněmi z takových instrumentů jsou například i Obchodní strategie a ETF portfolia.

Poskytovatel signálu dostáva fixní předplatné v USD. Pevné období lze nastavit na měsíc, čtvrtletí, pololetí nebo celý rok. Maximální cena je 100 USD. Poskytovatel signálů stanoví různé poplatky v závislosti na výši investice.

Poskytovatel signálů si musí otevřít účet u MT4. Při zveřejňování své strategie mají možnost nahrát do platformy předchozí aktivní historii účtu MT4.

Výhod copy-tradingu je několik...

Ne každý z nás má čas věnovat se sledování pohybů na trzích, jako je FX. Pečlivý výběr zkušených obchodníků z žebříčku, který hodnotí jejich výkonnost, tak dává smysl.

Pokud máte zaměstnání na plný úvazek, pak je sledování někoho, kdo na tom tvrdě pracuje, když nemůžete sledovat trhy 24 hodin denně a 5 minut v týdnu, nepochybně lepší než snaha věnovat pozornost ve volném čase nebo po práci.

Všechny obchody se na účtu otevřou současně. Zobrazí se s mírnou ztrátou, která odráží rozpětí mezi kurzy pro nákup a prodej, což v reálném čase představuje peníze, které obdržíte, pokud obchod uzavřete. Nové obchody se otevírají při stejném kurzu, při jakém je otevírá kopírovaný obchodník, a základ pro určení podílu na kopírovaném obchodu vychází z realizovaného kapitálu (zůstatek + investované peníze). Například obchod otevřený s 10 % realizovaného kapitálu kopírovaného obchodníka otevře na vašem kopírovacím účtu obchod s 10 % realizovaného kapitálu v kopírovacím vztahu.


Nemusíte jen slepě následovat obchodníky na žebříčku. Poznáte jemnost jejich obchodních strategií a můžete si začít vybírat ty, kteří odpovídají vašim preferencím. Uvidíte například, kdo nastavil parametry rizika, které považujete za vhodné, kdo rozkládá své obchody na hlavních měnových párech a kdo preferuje denní nebo swingové obchodní strategie.

Obchodníci nemohou mít štěstí nebo blafovat, aby se dostali k úspěchům v historii. Vyšplhat se na vrchol žebříčku vyžaduje dovednosti, odhodlání a znalosti.

Pokud jste z obchodování nervózní, může být ideálním začátkem použití skromného kapitálu na kopírování. Stačí, když se zavážete k malým částkám a vyzkoušíte si postup na živých trzích.